Dnia 20 listopada 2024 roku o godzinie 12.00 w Auli A w budynku Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48 w Opolu odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. Jakuba Kowalskiego.

Tytuł rozprawy doktorskiej:
Niewielkie zauropsydy ze stanowiska dokumentacyjnego „Trias” (województwo opolskie)

Promotor: dr hab. Adam Bodzioch, prof. UO
Promotor pomocniczy: dr Mateusz Antczak

Z rozprawą doktorską i recenzjami można zapoznać się na stronie internetowej Rady Naukowej Uniwersytetu Opolskiego: http://awanse.uni.opole.pl.

Pełna treść zawiadomienia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej >>