Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego pt. „Prehistoryczne krajobrazy Ziemi Opolskiej”. Wystawa jest efektem współpracy Europejskiego Centrum Paleontologii Uniwersytetu Opolskiego, kierowanego przez dr hab. Elenę Yazykovą, prof. UO z Wydziałem Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 4 marca. Oprócz możliwości zobaczenia bogatej ekspozycji, na którą składają się m.in. rekonstrukcje gadów dinozaurokształtnych sprzed 250 mln lat, skamieniałości amonitów, jeżowców, małży czy innych zwierząt dna morskiego, zaplanowane są również ciekawe wykłady i oprowadzenie po wystawie.

Zaproszenie i pełny program wystawy >>
Informacje o wystawie na stronie Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego >>
Informacje o wystawie na stronie Uniwersytetu Gdańskiego >>