(O)Polskie Dni Paleobiologii to otwarte seminarium, w czasie którego będzie można wysłuchać paleontologów i popularyzatorów nauki związanych z Polską Akademią Nauk, Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskim Centrum Paleobiologii UO.

Ponadto będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z Krzysztofem Poznańskim znanym z kanału YouTube NaukowoTV, autorem książki „Dinozaury i Wielkie Ssaki”. Dla studentów zainteresowanych nie tylko paleontologią proponujemy szkolenie: „Jak publikować i prezentować wyniki prac badawczych?”. Drugiego dnia zapraszamy na wycieczkę terenową na kredę opolską.

Seminarium odbędzie się w dniach 13-14 maja 2023 r.

Szczegóły seminarium dostępne są w poniższych załącznikach:

Zaproszenie na seminarium >>
Program seminarium >>