Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki oferuje stypendia magisterskie i post-magisterskie studentom / badaczom, którzy są obywatelami krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4) (Czechy, Węgry, Polska, Słowacja).

Studenci / naukowcy mogą ubiegać się o studia / badania w dowolnej akredytowanej instytucji szkolnictwa wyższego w krajach V4, a także w Albanii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Gruzji, Kosowie, Macedonii, Mołdawii, Czarnogórze, Serbii i na Ukrainie (zwiększenie do 4 semestrów).

Stypendium wynosi 2,300 EUR za semestr za stypendium + 1500 EUR za semestr dla instytucji przyjmującej.

Wszystkie informacje na stronie – TUTAJ

Termin składania wniosków upływa 15 marca 2019 r.