Miło nam poinformować, że projekt Palaeontological summer school at the University of Opole został doceniony przez konsorcjum FORTHEM, które skupia siedem Uniwersytetów Europejskich. Projekt Europejskiego Centrum Paleontologii (ECP) jest jednym z pięciu wybranych przez konsorcjum do realizacji na Uniwersytecie Opolskim.

Projekt kierowany jest do 25 studentów z pięciu uniwersytetów partnerskich. W ramach projektu realizowanego przez Europejskie Centrum Paleontologii studenci partnerskich uniwersytetów zapoznają się z najciekawszymi stanowiskami paleontologicznymi południowo-zachodniej Polski oraz zdobędą doświadczenie i praktyczną wiedzę w dziedzinie paleontologii.